NO ADI SOYADI GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHİ
1 Fatih DAMATLAR 12.08.1991 1993
2 Mustafa ÇİÇEK 1993 1994
3 Şakir ERDEN 31.03.1994 27.08.1997
4 Kadir BALABAN 11.09.1997 02.09.1999
5 Ayhan IŞIK 17.01.1999 18.10.2001
6 Şaban AKÇA 10.04.2002 26.09.2002
7 Ramazan KURTYEMEZ 01.04.2003 25.08.2003
8 Ali GÜLDOĞAN 11.03.2004 23.04.2004
9 Serkan ŞEKER 30.11.2004 23.04.2005
10 Ahmet DEMİRCİ 12.09.2005 29.04.2006
11 Salih ALTUN 08.07.2006 06.10.2006
12 Fatih KIZILTOPRAK 16.03.2007 25.08.2008
13 Hayrettin ÇİÇEK 25.08.2008 27.02.2009
14 İbrahim CİVELEK 03.03.2009 03.08.2011
15 Zafer OKTAY 03.08.2011 05.04.2012
16 Yaşar Kemal YILMAZ 05.04.2012 15.09.2014
17 Nazlı DEMİR 22.09.2014 16.12.2016
18 Recep KOŞAL 19.12.2016 Halen Görevde